O nas

Magdalena Dziubdziela


Lekarz weterynarii
Magdalena Dziubdziela-Lipiec

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, która od 2012. roku pomaga psom, kotom oraz innym zwierzakom wymagającym opieki. Pasja do weterynarii towarzyszyła jej od dziecka, co było wyrazem posiadania sporego stada zwierząt z myszą o wdzięcznym imieniu Azor na czele.

Każda dziedzina weterynarii to dla niej ciekawa przygoda, a najlepiej rozumie się z dermatologią, cytologią i diagnostyką obrazową. Uczestniczka europejskiej specjalizacji z dermatologii organizowanej przez ESAVS, Kursu Patologii Klinicznej prowadzonym przez Francesco Carraniego oraz Warsztatów Diagnostyki Laboratoryjnej w Praktyce dr n. wet. Janiny Łukaszewskiej. Członkini European Society of Veterinary Dermatology (Europejskie Towarzystwo Dermatologii Weterynaryjnej).

Trudne przypadki internistyczne w weterynarii to dla niej wyzwanie. W wolnych sięga po literaturę oraz doskonali umiejętności kulinarne.

pracownik


Lekarz weterynarii
Marta Korpak

W 2011 roku ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Swoją przygodę z weterynarią zaczynała w lecznicy w Warszawie. 2 lata praktykowała również w Wielkiej Brytanii. Uczestniczka europejskich kursów ESAVS z zakresu medycyny ratunkowej i radiologii. Fascynuje się szeroko pojęta interna oraz diagnostyką obrazową. W swojej praktyce zawodowej stara się holistycznie podchodzić do każdego pacjenta jednocześnie pamiętając, że za każdym zwierzęciem stoi człowiek.